Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769007075)
Реклама:
7. Обчисліть, який об'єм (л) займають 1,204 • 10²³ молекули чадного газу (карбон(II) оксиду) за нормальних умов.
Відомо: N = 1,204 • 10²³ молекул, NA = 6,02 • 10²³ молекул/моль, Vm = 22,4 л/моль.
Знайти: V – ?
Розв'язання: n = N/(NA ) = (1,204 • 10²³ )/( 6,02 • 10²³ ) = 0,2 моль,
V = n • Vm = 0,2 моль • 22,4 л/моль = 4,48 л.
Відповідь: V(CO) = 4,48 л.






