Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769007075)
Реклама:
5. Обчисліть масу (г) хлору об'ємом 16,8 л.
Відомо: V = 16,8 л, M(Cl₂) = 71 г/моль, Vm = 22,4 л/моль.
Знайти: m – ?
Розв'язання: n = V/Vm = (16,8 л )/( 22,4 л/моль) = 0,75 моль,
m = n • M = 0,75 моль • 71 г/моль = 53,25 г.
Відповідь: m(Cl₂) = 53,25 г.






