5 клас

5 клас – це вже старша школа, а отже нові предмети та складніший рівень домашніх завдань. Ми постаралися зібрати для вас повні та максимально перевірені ГДЗ за 5 клас.

Ви завжди можете знайти в цьому розділі сайту решільники з математики та української мови, англійської та німецької мови, інформатики та основ здоров'я, природознавства та російської мови, української літератури та історії.

Відповіді з математики представлені до підручників таких авторів як Мерзляк, Істер, Тарасенкова, Кравчук, Бевз, а з української мови Глазова, Голуб, Авраменко та Заболотний. Так само ви знайдете ГДЗ до робочих зошитів Карпюк, Мітчелл, Сотнікова, Коста Джоанна (prepare 5) та Власов.

Звертайтесь до наших розв'язків та відповідей, коли вам потрібна допомога у вивченні матеріалу. Навчання – це спільний шлях до знань, і ми готові поділитися з вами кожним кроком цієї подорожі.

Пам'ятайте, що знання – це ключ до розуміння світу навколо нас. Ми сподіваємося, що наші розв'язники та відповіді допоможуть вам розкрити ваш потенціал та досягти високих результатів у навчанні.