Про проект

Проект 4book створений як зручний майданчик для обміну знаннями, підручниками для школи, завданнями, умовами завдань та відповідями до конкурсів та олімпіад. Наша команда намагається, щоб наші статті були корисними для тих, хто шукає підручники в електронному вигляді в інтернеті.

Якщо ви не знайшли якийсь матеріал для навчання або у вас є щось цікаве іншим користувачам, ви можете нам написати на сторінці Контакти, ми обов'язково опублікуємо ваш матеріал.

Всі опубліковані матеріали на сайті 4book.org є авторським матеріалом та належать авторам. Описи книг на сайті представлені виключно з метою ознайомлення! Ресурс є самовідновлюваною електронною бібліотекою, інформацію до якої додають користувачі, згодні з тим, що вони не порушують авторських прав. Розміщення будь-якої інформації, що порушує авторське право, суворо заборонено.

Всі книги, розташовані на цьому сайті, пропонуються для ознайомлення. Власники та творці цього сайту не несуть відповідальності за використання посилань та інформації, представлених на цьому сайті. На даному сайті представлені виключно посилання на інші ресурси, створені користувачами сайту.

Якщо Вам сподобалася якась книга — купіть її паперовий варіант.

Цей проект є некомерційним, тому автори не несуть жодної матеріальної відповідальності. Вся інформація та посилання представлені виключно для ознайомлення та призначені лише для перегляду.

Автори не несуть відповідальності за можливі наслідки використання їх у цілях, заборонених КК України (або будь-якої іншої країни).

Ви зобов'язуєтеся не застосовувати отримані за нашими посиланнями книги, програми та інформацію з метою, заборонених КК України (або будь-якої іншої країни).

Ні за яких умов та обставин відповідальність за наслідки, які прямо чи опосередковано спричинило використання програмного забезпечення, отриманого за посиланнями, представленими на даному сайті, не може покладатися на авторів сайту або власників хостингу, і бути підставою для їх судового переслідування .

Якщо Ви погоджуєтесь із зазначеними умовами, ви можете продовжити перегляд матеріалів. Інакше рекомендується покинути сайт.

PS.:

Україна:

Згідно ст.53 Конституції України, держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних та комунальних навчальних закладах, тому доступ до всіх шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти, в тому числі їх електронних версій, не може обмежуватися жодним чином, відповідно, вільне завантаження текстових, сканованих та інших версій шкільних підручників є повністю законним