Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769007075)
Реклама:
3. Колба об'ємом 250 мл заповнена хлором (н.у.). Обчисліть кількість речовини (моль) хлору.
Відомо: V = 250 мл = 0,25 л, Vm = 22,4 л/моль.
Знайти: n – ?
Розв'язання: n = V/Vm = (0,25 л )/(22,4 л/моль ) = 0,011 моль.
Відповідь: n(Cl₂) = 0,011 моль.






