Назад
ГДЗ Алгебра 7 клас Тарасенкова (2024)
Роздiл 5. Лiнiйнi рiвняння та ix системи

Реклама:
За 5 кг яблук і 3 кг груш заплатили 72 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо він дорожчий за 1 кг яблук на 8 грн?
Нехай х грн — ціна яблук, у грн – ціна груш.