Назад

ГДЗ Алгебра 7 клас Тарасенкова (2024)

Роздiл 5. Лiнiйнi рiвняння та ix системи
ГДЗ Алгебра 7 клас Тарасенкова (2024)
Реклама:

За 2 кг печива і 1,5 кг цукерок заплатили 57 грн. Скільки коштує 1 кг печива, якщо він дешевший від 1 кг цукерок на 10 грн?

Нехай 1 кг печива коштує х грн, а 1 кг цукерок — у грн. За умовою задачі