Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769003951)
Реклама:
9. Обчисліть кількість речовини (моль) гідроген пероксиду, який потрібно використати для одержання кисню кількістю речовини 0,5 моль.
Відомо: n(O₂) = 0,5 моль.
n(H₂O₂) – ?
Розв'язання: Рівняння реакції: 2H₂O₂ → 2H₂O + O₂.
За рівнянням з 2 моль H₂O₂ утворюється 1 моль O₂,
n(H₂O₂) = 2 • n(O₂) = 2 • 0,5 моль = 1 моль.
Відповідь: n(H₂O₂) = 1 моль.






