Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769003951)
Реклама:
8. Яка кількість речовини (моль) кисню утворюється під час фотосинтезу з вуглекислого газу кількістю речовини 3 моль?
Відомо: n(CO₂) = 3 моль
n(O₂) – ?
Розв'язання: Рівняння фотосинтезу: 6CO₂ + 6H₂O → C₆H₁₂O₆ + 6O₂
За рівнянням з 6 моль CO₂ утворюється 6 моль O₂, n(O₂) = n(CO₂) = 3 моль.
Відповідь: n(O₂) = 3 моль.






