Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769003951)
Реклама:
7. Яке число молекул кисню міститься в повітрі масою 1 кг?
Відомо: m(повітря) = 1 кг = 1000 г, ω(O₂) = 21% = 0,21
N(O₂) – ?
Розв'язання: m(O₂) = 1000 г • 0,21 = 210 г. M(O₂) = 32 г/моль.
n(O₂) = 210 г : 32 г/моль = 6,56 моль.
N(O₂) = 6,56 моль • 6,02 • 10²³ = 3,95 • 10²⁴ молекул.
Відповідь: N(O₂) = 3,95 • 10²⁴ молекул.






