Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769012665)
Реклама:
9. Під час електролізу води одержали кисень масою 288 г та водень масою 36 г. Обчисліть масу (г) води, яка розклалася.
Відомо: m(O₂) = 288 г, m(H₂) = 36 г
Знайти: m(H₂O) – ?
Розв'язання: Рівняння реакції: 2H₂O → 2H₂ + O₂, за законом збереження маси
m(H₂O) = m(H₂) + m(O₂) = 36 г + 288 г = 324 г.
Відповідь: m(H₂O) = 324 г.






