Назад
ГДЗ Хімія 8 клас Мідак
ТЕМА 2. ДОСЛІДЖУЄМО ГАЗИ ДОВКІЛЛЯ
.jpg?1769014938)
Реклама:
Скільки потрібно дерев для фотосинтетичного перетворення такої маси вуглекислого газу на кисень? Дерево за максимальної інтенсивності фотосинтезу здатне перетворювати за добу, у середньому, карбон(IV) оксид об'ємом 25,5 л.
Відомо: V(CO₂) від родини = 2000 л за добу, V(CO₂) одне дерево = 25,5 л за добу.
Знайти: кількість дерев – ?
Розв'язання: Кількість дерев = 2000 л : 25,5 л ≈ 78,4 дерева, округлюємо до 79 дерев.
Відповідь: Потрібно приблизно 79 дерев для перетворення такої кількості вуглекислого газу.






