Навчальний проект: Мої ровесники за кордоном.

Навчальний проект Я у світі: Мої ровесники за кордоном. Що я можу розповісти про Україну своїм ровесникам за кордоном?Привіт любий друже!

Як твої справи?

Хочу відповісти на твій лист! Мені дуже сподобалася твоя розповідь про Польшу. Хочу розповісти тобі про Україну.

Наша краіна сповнена захоплюючих краєвидів, багатої землі та давніх традицій. Високі шпилі Карпат, їх букові ліси, родючі землі центральної України, яскраве сонце кримських курортів, уславлена Слобожанщина — це все моя країна. Це край, де колись панували славетні козаки: сильні, мужні, красиві люди, а головне — вільні! У всі часи українцям були притаманні такі риси, як доброта, працелюбність, повага до інших людей, тяжіння до краси і духовності. Це є національними рисами нашого народу.

Я живу у Киеві. Є легенда, що Київ заснували Кий, Щек, Хорив і сестра Либідь. Кожен, хто побував у Києві, зачарований його красою, його чудовими широкими вулицями, великою кількістю каштанів. Туристів приваблюють численні пам’ятки міста. Це Києво-Печерська лавра, Софіївський собор, Золоті ворота, пам’ятники Т. Г. Шевченку, Богдану Хмельницькому та князю Володимиру.На українській землі росте багато культур. Земля дуже родюча. Багатство України — це золоті пшеничні лани. Ось чому на нашому прапорі є жовтий колір, який і символізує безмежні лани пшениці. Другий колір на прапорі — блакитний — це чисте небо України. Міста гарно прибрані і прикрашені. Є багато культурних цінностей та архітектури.

Обов'язково приїжджай у гості! Дякую за листа, твій друг ....Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі: