Твір на тему моя улюблена справа танецДля мене життя - це танець. Не уявляю себе, без нього. Кожен рух, помах, поворот, робить світ яскравішим.

Я танцюю з 5 років. І це захоплення всього мого життя. Спочатку я танцювала бальні танці. Це дуже красиво і витончено. Футболка, каблук, зачіска - що може бути більш прекрасніше ?! Перед виходом на сцену, тебе переповнює хвилювання. Але як тільки починає грати музика, відразу з'являється велике бажання, вийти і показати на все що ти здатний. І ось вихід. Натовпи людей дивляться за кожним твоїм рухом, посмішкою. І це справжнє щастя.Зараз я танцюю хіп-хоп. Хіп-хоп - молодіжна субкультура, що з'явилася в середині 1970-х в середовищі афроамериканців і латиноамериканців. Для неї характерні своя музика (також звана хіп-хоп, реп), свій сленг, своя хіп-хоп мода, танцювальні стилі. До початку 1990-х р хіп-хоп став частиною молодіжної культури в багатьох країнах світу. Я сама намагаюся придумувати якісь рухи, що говорять на мові танцю. І що то з цього виходить.

Танцюйте і отримуйте задоволення від того, що ви робите. Повірте, немає таких людей, які не вміють танцювати. Спробуйте, у вас обов'язково вийде. І може у кого то танець стане частиною життя. Танцюй, щоб жити!
 Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі: