Твір на тему моя улюблена справа

У мене є кілька улюблених справ. Кожному я намагаюся приділити час. Всі вони, так чи інакше, сприяють моєму розвитку, як особистості, і приносять мені величезне задоволення.

Моїм улюбленим заняттям є малювання. Малювати я ніколи не вчився. Просто з дитинства в мене добре виходило перемальовувати фігури та обличчя улюблених героїв з мультфільмів та коміксів, а пізніше – обличчя людей з фотографій. Згодом мені стали купувати різні книжки з малювання. Я тренувався малювати на різні теми, проте мені досі цікавіше за все робити портрети простим олівцем. Мені подобається, що під час малювання я залишаюся сам та можу сконцентруватися на тому, що роблю. Цікаво, що хоча це кропіткий, енергоємний процес, поки малюю, я дійсно відпочиваю. Загалом, я дуже люблю малюнки, мені подобається не тільки їх малювати, але і розглядати. Тепер малюнки стали частинкою мене.

Ще мені подобається дивитися фільми. Я навіть вважаю себе великим естетом в цьому питанні. Як у людей є бібліотеки, так і у мене є ціла колекція кінострічок. Від хорошого кіно я просто в захваті. Знайшовши гідний фільм, намагаюся «пригостити» ним всіх рідних і друзів. Ми з величезним задоволенням обговорюємо кіно після перегляду. Виходить цілий вечір з насиченою програмою, кінокритикою і чаюванням.

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі: