8 клас

У нас складени та зібрани найякісніші та найповніші ГДЗ 8 клас в Україні за новою програмою за 2016-2023 рік. Переглядати відповіді онлайн на всі підручники та робочі зошити ви зможете з легкістю на нашому сайті, а також використовуючи свій телефон або планшет.

Всі розв'язники розділені за предметами: алгебра, геометрія, українська мова, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, біологія, географія, основи здоров'я, українська література, інформатика, історія України, російська мова. Також ми підготували для восьмикласників ГДЗ до контрольних робіт та збірників завдань таких авторів як: Мерзляк, Істер, Тарасенкова, Єршова, Заболотний, Глазова, Авраменко, Карпюк, Несвіт, Баряхтар, Григорович, Сотнікова, Баландіна, Бикова, Полякова.

На веб-сторінці викладені відповіді восьмого класу онлайн як для шкіл з українською мовою навчання, так і тих, хто навчається російською мовою. Якщо ваша дитина навчається у 8-му класі, а ви стараєтеся щоб він правильно виконав домашнє завдання, ви завжди зможете знайти потрібний решільник і переглянути відповіді до нього на своєму телефоні або планшеті.