ГДЗ Хімія 7 клас Лашевська (2024)

ГДЗ Хімія 7 клас Лашевська 2024. Відповіді та розв'язник до підручника. Ответы к учебнику НУШ
2
ГДЗ Хімія 7 клас Лашевська
Автори:
Видавництво:Освіта, Київ
Рік видання:2024
Відповіді до:підручника (НУШ)
Розв'язник до підручника "Хімія 7 клас" Лашевська Г. А. за програмою НУШ 2024 року стане надійним помічником для учнів у вивченні таких тем, як "Атомна будова речовин", "Хімічні процеси", "Періодична таблиця елементів". Завдяки детальним відповідям, цей посібник дозволить легко перевіряти виконані завдання, краще засвоювати матеріал.


Дивитись ГДЗ (розв’язник) онлайн:

Поділитися:

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі:

У сьомому класі школярі починають вивчення одразу кількох найскладніших дисциплін. Але найважчою, безперечно, для більшості є хімія. Справа не тільки в надзвичайно хитромудрій теорії, а й у проведенні практичних дослідів, які необхідно ще й правильно записати. Хімія вимагає вміння добре рахувати, мислити аналітично і запам'ятовувати численні формули. У всіх цих завданнях учню допоможе якісна навчально-допоміжна література, «ГДЗ, Підручник з хімії, 7 клас Лашевська (НУШ)».

Освоюємо науку з решебником з хімії за 7 клас, Лашевська

Проблема сьомого класу полягає, насамперед, у гострій нестачі часу. Школяр змушений одночасно вивчати кілька нових наук, працювати з уже знайомими предметами, які стали значно складнішими, готуватися до досить частих контрольних робіт. Якби навантаження було не таке велике, багато учнів гідно оцінили б всю захопливість хімічних експериментів і вирішували б завдання, як цікаву головоломку. Але підготовка до уроків з усіх предметів забирає максимум часу та сил. Тому така важлива підтримка надійного помічника, який дозволить скоротити час на освоєння предмета, не на шкоду якості роботи – «ГДЗ з хімії, 7 клас, Лашевська О.О. 2024". Видання охоплює теоретичні питання та практичні роботи з усіх тем основного підручника хімії сьомого класу:

  • Отримання кисню термічним розкладанням пероксиду гідроген.
  • Вивчення фізичних властивостей заліза.
  • Дія вуглекислого газу на вапняну воду.
  • Агрегатний стан.
  • Фізичні властивості речовини.
  • Розчинність.