ГДЗ Геометрія 7 клас Мерзляк (2024)ГДЗ Геометрія 7 клас Мерзляк 2024. Відповіді та розв'язник до підручника. Ответы к учебнику НУШ
2
Геометрія 7 клас Мерзляк
Автори:
Видавництво:Гімназія, Харків
Рік видання:2024
Відповіді до:підручника
Відповіді до підручника Геометрія 7 клас Мерзляк А. Г., Якір М. С. - розв'язник 2024 року з відповідями за новою програмою НУШ
Поділитися:

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі:

Для учнів, які вивчають одну з найскладніших наук шкільної програми, розроблено чудовий віртуальний помічник, готовий будь-якої хвилини прийти на допомогу  – ГДЗ з геометрії за 7 клас Мерзляк. А допомога у роботі з цією складною дисципліною може знадобитися будь-якому школяру, незалежно від рівня його знань. Знайти правильну відповідь самостійно вдається далеко не завжди. Адже будь-яку зайву годину, витрачену на роботу з незрозумілою темою, буде відібрано в інших наук – найчастіше не менш складних, адже з сьомого класу учні розпочали знайомство не лише з геометрією, а й із найважчими предметами, алгеброю та фізикою.

Особистий консультант - збірка з ГДЗ з геометрії за 7 клас Мерзляк

Що згадають батьки із курсу шкільної геометрії? У кращому разі, про існування бісектриси, яка ділить кут навпіл. Як не дивно, навіть колишні відмінники пасують при спробі згадати, як знаходити площу кола або обчислювати довжину кола. Навіть для самих дорослих часто-густо несподіванкою є та прикра обставина, що за п'ятнадцять років, що минули після закінчення власного навчання, з пам'яті стерлися практично всі теореми, аксіоми, а часом і самі геометричні терміни. Але будь-якому школяру, незалежно від рівня його знань, дуже часто потрібний помічник, який підтримає у пошуку правильної відповіді. Саме це завдання виконує надійний онлайн-консультант учнів.

Видання вельми об'ємне: тисяча чотириста сімдесят два завдання та сто додатків. Вправи дозволяють надійно освоїти всі теми геометрії за три навчальні роки з сьомого по дев'ятий класи:

  • чи може висота трикутника перебувати поза трикутника;
  • синуси, косинуси, тангенси;
  • що таке система координат;
  • знаходження площі різних фігур; вектори та кола.

Кожне завдання допомоги супроводжується докладною відповіддю.