ГДЗ Геометрія 7 клас БурдаГДЗ Геометрія 7 клас Бурда 2024. Відповіді та розв'язник до підручника. Ответы к учебнику НУШ
2
ГДЗ Геометрія 7 клас Бурда
Автори:
Видавництво:Оріон, Київ
Рік видання:2024
Відповіді до:підручника
Відповіді до підручника з Геометрії 7 клас Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. - розв'язник 2024 року з відповідями за новою програмою НУШ
Поділитися:

АНАЛОГИ ІНШОГО РОКУ ВИДАННЯ

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі:

Пропонуємо до уваги семикласників та їхніх батьків відмінний навчальний посібник – ГДЗ з геометрії за 7 клас Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. Ця дисципліна є однією з найскладніших навіть для учнів, хто щиро цікавиться точними науками. Знайомство з нею, як і з алгеброю, починається лише цього навчального року. Школярі починають освоювати нові предмети, що виникли після поділу вже звичної їм математики. Але тепер це зовсім інший рівень складності. Адже в сьомому класі додалися й нові, достатні складні науки, наприклад, фізика.

Особистий репетитор – ГДЗ з геометрії за 7 клас Бурда

Безумовно, школярі звикли з більшості предметів звертатися по допомогу до своїх батьків. Але, на жаль, усі точні науки дуже швидко забуваються. Батьки, навіть колишні відмінники, чесно намагаються освіжити у пам'яті свої колишні знання та знайти правильну відповідь. Але згадати, чим відрізняє тангенс від котангенса, і що є арктангенс – не зможе практично жодна людина, яка закінчила школу років п'ятнадцять тому. До того ж більшість професій надзвичайно далекі від геометрії, і тому на повноцінну підтримку дорослих розраховувати не варто. Набагато ефективніша допомога свого роду віртуального репетитора, який без роздумів і зайвих витрат часу може в онлайні підказати вирішення найскладнішого завдання. Саме для допомоги семикласникам у освоєнні предмета розроблено відмінний навчально-допоміжний посібник.

Видання розраховане вивчення основ геометрії з першого дня знайомства з цією наукою. У розв'язник входять:

  • питання для самоконтролю із розбивкою на вісім тематичних параграфів;
  • вісім параграфів завдань різного рівня складності у кількох варіантах;
  • завдання до трьох розділів;
  • тестові завдання;
  • докладні розгорнуті відповіді з усіх запропонованих вправ.

Зручна навігація дозволяє школяру миттєво знаходити потрібну тему та правильну відповідь.