ГДЗ Німецька мова 6 клас Сотникова 2 рік (2023)

ГДЗ Німецька мова 6 клас Сотникова 2 рік 2023. Відповіді та розв'язник до підручника Deutsch. Ответы к учебнику НУШ
40
ГДЗ Німецька мова 6 клас Сотникова 2 рік (2023)
Автори:
Видавництво:Ранок, Харків
Рік видання:2023
Відповіді до:підручника (2 рік)
Відповіді до підручника Німецька мова 6 клас Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. (2-й рік навчання) - розв'язник 2023 року з відповідями за новою програмою НУШ.

Дивитись ГДЗ (розв’язник) онлайн:

Поділитися:

АНАЛОГИ ІНШОГО РОКУ ВИДАННЯ

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі:

Не всі батьки в юності вивчали німецьку мову. Втім, навіть якщо вони знайомі з його основами, то їхні шкільні та інститутські пізнання у цьому предметі не завжди допомагають дітям – надто швидко забувають нюанси граматики, відмінювання артиклів та часи дієслів. А якщо при перекладі забути про приставку, що відокремлюється - загубиться сенс всієї пропозиції і роботу можна починати заново (адже приставка, що відокремлюється, «ховається» перед точкою в кінці речення, змінюючи зміст всієї фрази). Освоїти всі нюанси граматики, навчитися грамотного перекладу та орієнтуватися в артиклях учню допоможе якісна учбово-допоміжна література – ГДЗ з німецької мови 6 клас Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. 2 рік навчання.

Складно вивчати навіть свою власну рідну мову, якою говориш з раннього дитинства. Іноземна мова – це проблема більшості школярів. А німецька, з його неймовірно складною граматикою – це серйозна наука, яка вимагає від учня повної віддачі сил і займає багато часу. А ось час, найчастіше, і є основною проблемою шестикласників – адже на цьому етапі з'являються нові предмети, а вже звичні дисципліни стають значно складнішими. Учень повинен виконати безліч завдань: впоратися з підготовкою домашнього завдання, впевнено виконувати контрольні роботи у класі та не знижувати загальну успішність.

Допоможуть шестикласнику ГДЗ з німецької мови за 6 клас Сотникова 2 рік

Видання займає сто сорок сім сторінок. При регулярній та вдумливій роботі навчальні посібники допоможуть хлопцям з мінімальною витратою часу виконати їх основні навчальні завдання. Що може решебник:

  • зрозумілою мовою пояснити шестикласнику суть науки, що вивчається;
  • полегшити роботу над граматикою;
  • зацікавити німецькою мовою не лише заради позначок.

Вправи та відповіді до них складені високопрофесійно та ставлять своїм завданням допомогти учневі швидко, але якісно освоїти цей нелегкий предмет.