ДПА (ПКР) 2015 9 класс ЗАДАНИЯ + ОТВЕТЫ. Відповіді

Якщо є питання чи побажання пишіть у коментарі:

Державна підсумкова атестація (ДПА 2020 - 2015)

На цій сторінкі представлені відповіді до збірників ДПА за 9 клас 2020 з таких предметів як: математика, географія, історія України, біологія, українська література, англійська мова. Все решебники до державної атестації (ДПА) розбиті на варіанти і завдання, тому знайти потрібну відповідь не важко навіть на смартфоні або планшеті.

У 2020 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

1) українська мова і література (українська мова);
2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Відповіді до збірок підсумковіх контрольних робіт за 9 клас на порталі 4book можна дивитися онлайн за 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 рік, і таких видавництв як: Генеза, Підручники і посібники, Освіта, Грамота, Оріон, Богдан і Ранок.

У 2020 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів.

ДПА в 9 класах здають з таких предметів:

- українська мова ( пишеться диктант з української мови);
- українська література;
- математика (з двох частин);
- англійська (німецька) мови;
- географія;
- біологія;
- історія України.
Повні відповіді до всіх зошитів для державної підсумкової атестації, складені з метою контролю та допомоги учням та батькам.